Maya Beus


 Dziś szukamy inspiracji u zdolnej ilustratorki mody - Mai Beus.


Maya jest wschodzącą ilustratorką mody z Chorwacji, która ma już na swoim koncie współpracę z Oscar de la Renta, siecią hoteli St.Regis, magazynem Vogue, Harpers Bazaar Turkey i Mercedes Benz Fashion Week w Sydney. Zajmuje się zarówno ubraniami, jak i designem produktów oraz wnętrz, a nawet animacją.
Jej styl charakteryzuje się dużym minimalizmem. Lubi łączyć częściowe, blade kontury z ostrymi liniami, a subtelne smugi koloru z jaskrawymi plamami.


Największą popularnością cieszą się jej prace robione akwarelami, ale używa też m. in. grafiki komputerowej, tuszu i markerów.
Jej projekty są lekkie i świeże, w bardzo nowoczesnym i dynamicznym stylu.Robi wrażenie, prawda? Łapmy za akwarele i uczmy się, a być może nas też czeka przyszłość w Vogue ;)

CONVERSATION

2 komentarze:

  1. Ilustracje na naprawdę świetne. Marzenie osiągnąć tyle rzeczy co ona. Aż sama mam ochotę pomalować akwarelami jak patrze na te prace :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja właśnie zaczęłam eksperyment z akwarelami, mega ładnie to wygląda :)) Te projekty rąbią wrażenie. Są bardzo oryginalne i super ładne :)

    OdpowiedzUsuń